İşlem yapılıyor...

Ücretsiz Tanıtım
Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı'nı evinizde ücretsiz denemek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurup gönderin, dilediğiniz saatte size ulaşalım.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı

Ailenizin sağlığı için, 7/24 taze, güvenilir ve sağlıklı su!Bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, ABD hijyen vakfı tarafından NSF belgelidir. Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, şebeke suyunu beş ayrı filtreden geçirerek, çamur, tortu, pas, kum, toz gibi partiküllerden ayırır, su da çözünmüş tüm zararlı iyon ve mikro organizmaları filtreler.

Zengin mineral takviyesi ile suyun ph oranını düzenleyerek musluk suyunu lezzetli ve kaliteli içme suyuna dönüştürür.

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, tüm ailenizin sağlığı için su arıtmanın geldiği en son ve en gelişmiş teknoloji yöntemi Reverse Osmosis (Ters Osmoz) ile özenle üretiliyor. Aura Cebilon, kolay kullanımı ve pratik bakımı ile evinizin vazgeçilmezidir.

Türkiye’de Bir İlk

Aura Cebilon, TSEK, TÜV ve NSF gibi bağımsız test kuruluşu otoriteleri tarafından test edilmiş ve onaylanarak sertifikalandırılmıştır. Türkiye’de üretilen NSF sertifikasına sahip tek cihazdır.

NSF Nedir? (National Sanitation Foundaditon-Amerika Birleşik Devletleri Hijyen Otoritesi) 55 yıllık su ve gıda gibi insani tüketim ürünlerinin sağlık, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde etkili, bağımsız, test ve sertifikalandırmada otorite olan uluslararası yetkin bir kuruluştur.

Kullanım Alanları

Gerekli mineral değerlere sahip Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı’nı bebekler, hamileler, diyet yapanlar,
bakımlı cilt isteyenler, yaşlılar kısacası sağlığına özen gösteren herkes güvenle kullanabilir.

Sudan sebeplerle sağlığınızdan olmayın!

Artan nüfus ve sanayileşme sebebiyle şebeke suları yeterince sağlıklı olmamakla birlikte sık sık su tüketiminden kaynaklanan sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır. Şebeke sularında yaşanan problemler nedeniyle tüketiciler damacana sularına yönelmektedir. Damacana sular da hijyenik şartların sağlanamaması ve plastik kullanımından dolayı farklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

Damacana Sularla İlgili Önemli Hatırlatmalar!

Hesaplı ve Verimlidir

Sağlıklı içme suyu için yaptığınız yatırımı, 1 yılda geri kazandırır

İşte Hesap - Şu anda içme suyuna 1 yılda ödediğiniz bedel

4 Kişilik
Aile x 2L
8L/gün
8 L
Gün x 365
2920L/yıl
4 Kişilik
Aile x 2L
154damacana
/yıl
154
Damacana
x
15 TL
₺2310/yılYemek, çay, meyve-sebze yıkama için de sağlıklı içme suyu gerektiğine göre bu ihtiyaç 2 katına çıkar.

Böylece yıllık su maliyeti 2500 lirayı geçer.Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı,
tasarruf sağlar, ülke ve ev ekonomisine katkıda bulunur. Damacana ya da pet şişe kullanılmadığı için çevre dostudur.

Sertifikalarımız

Sahip olduğumuz tüm sertifikaları inceleyebilirsiniz

Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Montaj6 Ayda Bir Periyodik BakımUzman Servis-Bakım HizmetiOrjinal filtre değişimleri ile ömür boyu sağlıklı su üretimi